Gülseren Ceylan’dan Mehmet Ali Erbil’e olay sözler! ‘Dedeme masaj yapıyorum’

Ünlü şovmen Şovmen Mehmet Ali Erbil (67) ile 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini sonlandırma kararı almıştı. Ceylan, ayrılığın ardından “Ciddi ilişki yaşanacak bir insan değilmiş. Ben de bunu fark ettiğim için evden ayrıldım. Çok başına buyruk bir insan Mehmet Ali. Ben öyle bir insan değilim” demişti.

“Dört aylık bir ilişkimiz olduğu için, aynı evde yaşadığımız için kopmamız biraz zor oldu” diyen Ceylan ile Erbil ayrılığa uzun süre dayanamayarak, 2024’ün ilk günlerinde tekrar bir araya gelmişti.

“TEKRAR EVLENMEK İSTERİM”

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Mali, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda evliliğe yeşil ışık yakarak, “Tekrar evlenip çocuk sahibi olmak isterim. Çocuk yeniden hayata gelmek gibi bir şey, çocuklarımın da hoşuna gider bu. Ailemize yeni bir enerji, yeni bir heyecan katar” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü şovmen, kızı Yasmin Erbil’in evlilik konusuna karşı çıkması hakkında ise “Eninde sonunda ben ne dersem babası olduğum için saygı duyacak ve kabullenecek” açıklamasını yapmıştı.

“DEDEME MASAJ YAPIYORUM”

Aşkları tam gaz devam eden ikiliden Mehmet Ali Erbil, pijamalarıyla ev keyfi yaparken canlı yayın açtı. O sırada sevgilisine masaj yapan Gülseren Ceylan’ın, “Dedeme masaj yapıyorum” demesi, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Bu sözler üzerine bir süre duraksayan ve yüzü düşen Erbil, durumu toparlamaya çalışarak; “Hadi, iki gözümün çiçeği” dedi.

YORUM YAĞDI

Ünlü çifte, “Gülseren gerçeğin farkında en azından”, “Mali’nin yüzüne bakın”, “Polemik için söylenmiş gibi” ve “Asla amacını çözemediğim bir ilişki” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir