Yalı Çapkını’nın Yıldızı Afra Saraçoğlu’nun Rekor Reklam Ücretini Duyunca Kulaklarınıza İnanamayacaksınız

Son zamanlarda başrol oyuncusu olduğu ‘Yalı Çapkını’ ve aşk hayatı ile gündemde sıkça konuşulan oyuncu Afra Saraçoğlu bu defa yaptığı bir reklam anlaşması ile gündemde.

Başrol oyuncusu olduğu Yalı Çapkını ve ilişkileriyle adını sık sık duyduğumuz Afra Saraçoğlu isminden bu defa yaptığı rekor reklam anlaşması ile söz ettirdi.

Afra Saraçoğlu 2 Aralık 1997’de Balıkesir’de dünyaya geldi. Kariyerine ilk olarak 2016’da “İkinci Şans” filmi ile başladı.

Daha sonrasında “Kötü Çocuk”, “Aşk Bu Mu?”, “İyi Oyun” gibi filmlerde oynayarak kariyerinde ilerledi. “İyi Oyun” filminde tanıştığı Mert Yazıcıoğlu ile bu dönemde bir ilişkisi başladı.

Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık birlikteliğini bitirirken gündemde uzun süre konuşulmuştu. 4 yıllık ilişkisini başrolu paylaştığı Mert Ramazan Demir için bitirdiği iddia edilmişti. Bu iddialardan kısa bir süre sonra Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in birlikte olduğu ortaya çıktı.

Afra Saraçoğlu cuma günleri yayınlanan “Yalı Çapkını” dizisinin başrol oyuncusu. “Yalı Çapkını” cuma günleri yayınlanan “Kızılcık Şerbeti” dizisi ile uzun zamandır reyting yarışında.

Afra Saraçoğlu bu defa aşk hayatı ve “Yalı Çapkını” ile konuşulmuyor, yaptığı rekor reklam anlaşması ile gündemde.

Güzelliği ile herkesi hayran bırakan oyuncu, ünlü bir bakım ve güzellik markasının yüzü oldu.

Güzel oyuncu daha önce Hummel, Pantene, Cornetto, Elidor, Garnier ve DeFacto ile iş birliği yapmıştı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; güzel oyuncu bu reklam anlaşması için 20 milyon TL ücret alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir