Ünlü oyuncu yıllar sonra itiraf etti! Bakın hangi konuda yalan söylemiş

Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman, kariyerinin ilk yıllarında boyu konusunda yalan söylediğini yıllar sonra açıkladı.

BOYU KONUSUNDA YALAN SÖYLEMİŞ

Radio Times’a konuşan 1.78 boyundaki Kidman, Hollywood’da kadın oyuncu olmak için fazla uzun olduğu düşüncesiyle deneme çekimlerinde boyunun daha kısa olduğunu söylediğini anlattı.

Çocukken bir müzikale boyu nedeniyle seçilmediğini belirten Kidman, “Bana çok uzun olduğumu ve kariyerim olamayacağını söylediler” dedi.

UZUN BOYU NEDENİYLE ALAY EDİLMİŞ

Kendisiyle uzun boyu konusunda dalga geçildiğini anlatan Kidman, “Alay edildim ve ‘çöp gibi’ olarak adlandırıldım’ dedi. ‘İnsanlar ‘Orada hava nasıl?’ diye soruyor. Şimdi, ‘Düşündüğümden çok daha uzunsun’ diyen ya da topuklarımın ne kadar yüksek olması gerektiğiyle boğuşan erkeklerle karşılaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Bu konuyla ilgili hala rahatsız hissettiğini ifade eden 56 yaşındaki Nicole Kidman, “Oyunculuk yaparken bu beni rahatsız ediyor, daha kısa olmak istiyorum. Ama bazen bunu takdir ettiğim ve işimde kullanabileceğim zamanlar oluyor” dedi.

OSCAR KAZANDIĞI GECEYİ ANLATTI

Öte yandan 2003 yılında Saatler filmindeki Virginia Woolf rolüyle ilk Oscar’ını kazanan Nicole Kidman, Oscar kazandığı geceyi anlatmıştı.

O dönem Tom Cruise ile evliliği biten ünlü oyuncu, “Özel hayatımda bazı zorluklarla mücadele ediyordum ama profesyonel yaşamım da çok iyi gidiyordu” ifadelerini kullanmıştı.

“HAYATIMIN AŞKINI BULMALIYDIM”

Vanity Fair partisinin ardından odasına gittiğini anlatan Kidman, “Otel odamda ailemle yere oturup patates kızartması ve hamburger yerdim ve uyumaya gittim. O zaman fark ettim. Hayatımın aşkını bulmalıydım. Hayatımda aşka ihtiyacım vardı” dedi.

Yatağa yalnız gittiğini belirten Kidman “Gece yarısı olmadan yataktaydım. Eğer bir daha Oscar kazanırsam, 24 saat boyunca dışarıda olacağım” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir