Ben Bu Cihana Sığmazam 31.bölüm fragmanı: Veda zamanı! 1. bölümden beri ekibin içindeydi

Ben Bu Cihana Sığmazam’da ortaya çıkışıyla beraber tehlike saçmaya başlayan Azra Kayıkçı’nın namluyu Gülendam’a doğrultması tansiyonu yükseltir. ‘İnci’ kod adıyla tanınan Azra’nın ‘Dağların çiçek açması için birinin toprak olması gerekir’ çıkışına imza atması gerilimin fitilini ateşler.

Ben Bu Cihana Sığmazam 31.bölüm fragmanında, ‘Doğum çiçek, ölüm topraktır’ notunu bırakan Azra’nın Gülendam’ın canına kastetmeye çalıştığı sahne izleyenleri ekrana kilitledi. Diğer taraftan Kayıkçı’yı bulabilmek için elinden geleni ardına koymayan ve her türlü yolu denemekten kaçınmayan Cezayir’in yeni kararı damgasını vurdu. ‘Kayıkçı’yı bulamazsak canı bildiği birilerini buluruz’ açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra ölümle burun buruna gelen Gülendam karakterinin hikayesinin biteceği izleyenlere duyuruldu. Cezayir Türk’ün annesi ‘Gülendam’ karakteriyle Ben Bu Cihana Sığmazam’ın ilk bölümünden beri kameralar karşısına geçen usta oyuncu Işıl Yücesoy’un vedası hayranlarına hüsran yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir