31 Mart’ta Yaşanan Son Dakika Magazin Haberlerini ve Güncel Magazin Olaylarını Anlatıyoruz!

‘Güncel magazin haberleri neler? Bugün yine magazin dünyasında hangi ünlü isimler çok konuşuldu?’ gibi sorularınıza cevap olacak haberlerin hepsi için sizi içeriğe doğru alabiliriz…?

1. Bircan Bali yine durup durup yeni bir magazin haberi verdi. Birlikte program yapan iki ismin yasak aşk yaşadığını iddia eden Bali, elinde de belgeler olduğunu söyledi!

2. Lüks yaşantısını gözümüze soka soka yaşamayı seven Dilan Polat, şimdi de beğendiği çöp kovasıyla gündem oldu. Dilan Polat’ın eşi Engin Bey’den istediği saworovski taşlı çöp kovasının fiyatı ise yine bünyelerimizde şok etkisi yarattı!

3. Hayatımızdaki Kıvanç Tatlıtuğ gerçeği her geçen gün yerini daha da sağlamlaştırıyor. Oyunculuktaki başarısı artık tartışmaya kapalı olan Kıvanç’ı meğer Fatih Ürek oyuncu yapmış!

4. Ezgi Mola, Kemal K. adlı şahsın kendisini takıntı haline getirip 7 yıl boyunca takip edildiğini açıklamıştı. Mola’ya yıllardır taciz mesajları attığı iddia edilen şahıs hakim karşısına çıktı!

5. . YSK’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adaylığına yapılan itirazları reddetmesi gündemin öne çıkan konusu oldu. Komedyen Şahan Gökbakar konu hakkında sessiz kalmadı!

6. Survivor yarışmasından ayrıldıktan sonra Türkiye’ye dönen Zeynep Alkan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla gündem oldu!

7. Gülşen’in Türkiye’ye dönüşünün seçim sonuçlarına bağlı olduğu iddialarına yönelik avukatından açıklama geldi.

8. Ajda Pekkan’ın itirafı magazin gündemine oturdu!

9. Oyuncu Kadir İnanır’ın milletvekili adayı olacağı iddia edildi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir